Nová kolekce Angela právě spuštěna! Od 4.12. již negarantujeme doručení do Vánoc. Eshop nezavíráme, můžete objednávat dál. Doručení do Vánoc již jenom u kousků, které máme skladem. Najdete v kategorii IHNED K ODESLÁNÍ.

Vrácení zboží

Objednali jste si u nás jakýkoli kousek a nesedí velikost nebo se Vám nelíbí? Co teď? Nevadí. Zboží můžete vrátit do 14 dnů od chvíle, kdy Vám balíček dorazí.

Neprané a nenošené zboží prosím zabalte tak, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození. Vrátíme vám peníze. Pokud jste se netrefili s velikostí, můžeme ušít kousek nový ve větší nebo menší velikosti. Nebo jiné délce. Určitě nám napište a domluvíme se. Ať nemusíte čekat na další otevření předobjednávek. Výměny jsou tedy možné.

Zboží zasílejte výhradně na adresu:

Estampada s.r.o.
Kralupská 2457
250 01 Brandýs nad Labem
a telefon +420 773 134 377

Prosím, opravdu nezasílat na výdejní místa Zásilkovny! Jedině na adresu. Klidně poštou nebo přes Zásilkovnu nebo jakoukoli jinou přepravní společnost, ale prosím na výše uvedenou adresu. 

K balíčku stačí  přiložit vyplněný formulář "Výměna nebo vrácení zboží". Nezapomeňte vyplnit číslo bankovního účtu pro zaslání peněz.

Je dobré nás taky informovat dopředu o balíčku odesílaném směrem k nám na mail: info@estampada.cz.