Nová kolekce SERENATA právě v prodeji. Můžete objednávat i kousky z ostatních kolekcí. Nezapomeňte také na kategorii BASIC KOUSKY s dobou výroby a dodání do 5–7 pracovních dní.

O Estampadě

banner_LinkedIn_1920x1080_3

Když jsem Estampadu zakládala, měla jsem jasný cíl: šít co nejvíce z látek, které jsou šetrné k přírodě. Zamilovala jsem se do biobavlny a tencelu, ze kterých nyní tvoříme naprostou většinu našich kolekcí.

Nevěděla jsem ale, kolik kusů oblečení a v jakých velikostech ušít. Co budou zákaznice chtít? Nemám křišťálovou kouli. Bála jsem se, že oblečení zůstane ležet na skladě bez šťastné majitelky, která by ho s radostí nosila. 

A tak jsem se rozhodla ke kroku, který se vymykal všem zvyklostem módy: šít až na základě objednávek. 

Delší rukávy nebo kratší šaty? Žádný problém

Estampada stojí na tom, že všechny kousky tvoříme až podle vašich přání. Šijeme pro konkrétní zákaznice, ne pro „duchy“ ani pro poličky ve skladu. 

U nás si vybíráte nejenom barvu a střih, ale taky délku rukávů, šatů nebo typ výstřihu.

Často mi píšete, že třeba potřebujete delší rukávy, protože jsou vám všude jinde krátké. A tak prodlužujeme o 3 nebo 5 cm. Nebo si povzdechnete, že máte jen 145 cm a ráda byste krátké šaty, aniž byste je musela shánět v dětské sekci. My vám je ušijeme v délce 80 cm nebo i kratší. Zkrátka tak, aby vám přesně seděly.

Sama tyhle starosti znám: jsem nízká a v létě jsem chtěla nosit dlouhé šaty. Ale ty, které se mi líbily, jsem vždy táhla ještě metr za mnou. S Estampadou už tento problém nemám. A nemusíte ho mít ani vy. 

399906341_862110428773367_6624092903265526205_n

 

Jenom takhle mi dává móda smysl

Věřím, že je můj přístup k módě ten správný. Jsem přesvědčená, že není potřeba šít na sklad desítky nebo tisíce kusů oblečení. Místo toho chci tvořit tak, aby kousky z Estampady kouzlily úsměvy na tvářích a aby se v nich každá zákaznice cítila úžasně

Souzníte se mnou? Podívejte se, čím by Estampada mohla udělat radost zrovna vám.

Ivana Krajčoviechová
zakladatelka Estampady

ESTAMPADA-saty-1