Nová letní služba - EXPRES ŠITÍ. Objednejte si kousky z této kategorie a my Vám je ušijeme do 7 dnů.

Jak to funguje

jak-to-funguje_1

Estampada je českou značkou pomalé módy. Vytváříme kousky, které vám sednou, i když jsou vám jinde rukávy krátké a šaty moc dlouhé. 

Nešijeme totiž na sklad. Nedává nám to smysl. Produkovali bychom další a další kusy oblečení, o které možná nikdo nemá zájem. Místo toho tvoříme jedinečné kousky přesně podle vašeho přání, které se stanou milovanou součástí vašeho šatníku. Celou Estampadu pro vás navíc  šijeme z látek šetrných k životnímu prostředí

Jak si mám u Estampady vybrat svůj perfektní kousek?

Všechno naše oblečení vzniká až na základě vašich objednávek. Šaty, sukně, trička i ostatní kousky vám tak ušijeme přesně podle vašich představ.

Co když třeba toužíte po nových šatech?

  1. Vyberte si na e-shopu model. 
  2. Nadesignujte si ty nejpohodlnější a nejkrásnější šaty: zvolte barvu či vzor, typ výstřihu a rukávů a délku. Šaty šijeme od 90 cm až po 130 cm. Je tedy jedno, jestli jste vysoká 150 cm nebo 190 cm, u nás si můžete vybrat takovou délku, která vám přesně padne.
  3. A je to! Už stačí jen počkat na otevření e-shopu a objednat (nebo si můžete objednat z kategorie expres šití, která je dostupná nepřetržitě).

Kdy si můžu objednat?

Nové kolekce přicházejí jednou měsíčně a jsou běžně dostupné během jedné objednávkové etapy, která trvá přibližně 5 dní. Vždy vás předem informujeme o dni otevření kolekce na sociálních sítích a v newsletteru.

Všechny kousky šijeme podle vašich objednávek. Dodání trvá déle, ale díky tomuto systému dostanete přesně takové oblečení, po kterém toužíte. Nejste omezeni tím, co nám zbylo na skladě, ani předem daným typem výstřihu nebo délkou rukávu.

Mám tento systém moc ráda. Nevytvářím zbytečné oblečení, ale opravdu jen to, co se využije a co objednáte.

V létě jsme navíc spustili novou službu – EXPRES ŠITÍ. V této kategorii najdete vybrané kousky, jejichž výroba trvá pouze 7 dní. Kousky v kategorii EXPRES ŠITÍ se budou průběžně měnit podle aktuální dostupnosti látek na naší dílně. Tato služba je dostupná nepřetržitě.

Jak se dozvím o otevření e-shopu a nové kolekci?

Kousky z kolekce, které budou v prodeji, vám předem představím na sociálních sítích a v newsletteru. Můžete si je také prohlédnout na e-shopu, kam je vkládám nejpozději v den spuštění kolekce, ale většinou o den dříve. Na e-shopu najdete také veškeré informace k produktům včetně cen.

Co když si nebudu jistá a budu potřebovat poradit s výběrem? 

Neváhejte mi napsat na mail info@estampada.cz Ráda Vám poradím.

Jaké jsou možnosti platby?

Objednávku můžete uhradit prostřednictvím okamžité online platby kartou (platební brána ShoptetPay) nebo klasickým bankovním převodem.

Objednávku prosím zaplaťte co nejdříve – nejpozději však do 5 pracovních dnů – ať mohu objednat látky.

Kdy mi objednávka přijde? 

Obvyklá doba dodání se pohybuje v rozmezí 4–5 týdnů, pokud jste si objednali kousky v rámci nové kolekce. Snažíme se všechno ušít a odeslat co nejrychleji, ale ne všechny věci a okolnosti dokážeme ovlivnit, například dobu dodání látek nebo jiných komponentů.


Pokud jste si objednali kousky z kategorie EXPRES ŠITÍ, budeme je odesílat dříve, do 7 dnů, protože je šijeme na základě látek, které jsou momentálně dostupné na dílně.
 

Věříme, že vám kousek i po delším čekání udělá radost. My se zase těšíme z toho, že nešijeme pro duchy, ale pro konkrétní osoby – pro vás. Celý proces vyřizování objednávek, stříhání, šití a balení se snažím s vámi co nejvíce sdílet na sociálních sítích. Jsem s vámi moc ráda v kontaktu. Právě vy dáváte celé Estampadě smysl. 

Ze kterých materiálů hrdě šijeme?

Nejčastěji šijeme z bio bavlněného úpletu s GOTS certifikátem, tencelového úpletu a také z EcoVero viskózy.

Snažím se pro vás vybírat ty nejkvalitnější látky. Jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí, protože celá značka Estampada je založená na principech pomalé módy.