OBJEDNÁVKY MOMENTÁLNĚ UZAVŘENY.

JAK TO FUNGUJE

 

Ráda bych vám napsala pár slov o tom, jak funguje objednávání objednávání u Estampady. Kdy je otevřený eshop, tzn. kdy uvidíte kousky z aktuální kolekce a můžete je objednat. Najdete zde i informace o tom, jak a kde šijeme, jaké materiály používáme, jak dlouho trvá vyřízení objednávky a mnoho dalšího. Tak pojďme postupně na to.

 

KDY JE MOŽNÉ OBJEDNAT : 

Eshop není otevřen každý den. To znamená, že není možné objednat kdykoli.

Eshop otevírám obvykle jenom jeden den v měsíci, který předem avizuji na sociálních sítích, kde představuji předem i kousky z kolekce, které budou k prodeji. 

Je to tak proto, že potřebuji čas na navrhnutí a vytvoření nové kolekce, na její ušití a nafocení. Chci pro vás vždy ty nejlepší, nejkvalitnější a nejpohodlnější kousky a jenom takovýmto systémem je to možné.

Pak vám představuji novou kolekci a její jednotlivé kousky na sociálních sítích. A zároveň stanovím datum, kdy otevřu eshop a kousky z nové kolekce bude možné objednat. 

Nešiji na sklad. Nemám tak k dispozici ani k prodeji žádné hotové kousky. Proto ani nedává smysl, aby byl eshop otevřený pořád. Nebylo by tam nic, co by jste si mohli objednat. 

Všechny kousky se šijou až na základě Vašich objednávek. Mám takovýto systém moc ráda. Nevytvářím tak zbytečné kousky. Opravdu jenom to, co se využije a co objednáte. Mám ráda pomalou módu a alespoň v takovýmto způsobem se ji snažím aplikovat i v podnikání.

 

Pokud nechcete zmeškat otevření nové kolekce, přihlašte se k odběru newsletteru a datum otevření se dozvíte včas :)

 

OBJEDNÁVKY:

Objednávky přijímám obvykle jenom jeden den. Je to tak proto, že nemám skladiště látek a látky objednávám až na základě Vašich objednávek. Pak je šiji najednou a odesílám v jeden den.

 

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU:

Je nutné zaplatit do 3 dnů od vytovření objednávky, abych mohla s Vaší objednávkou počítat a objednat látky.

 

DODÁNÍ:

Dodání se obvykle pohybuje v rozmezí 3 - 4 týdnů od vytvoření objednávky. 

 

Děkuji

Vaše Ivana