Nová kolekce SERENATA právě v prodeji. Můžete objednávat i kousky z ostatních kolekcí. Nezapomeňte také na kategorii BASIC KOUSKY s dobou výroby a dodání do 5–7 pracovních dní.

Nová kolekce Leheda

Pomalu se blíží podzim a já bych vám ráda představila naši novou kolekci, která bude v prodeji od středy 16.8. od 20:00 hod. Je plná skvělých podzimních motivů, jednobarevných a strukturovaných látek.

Těšit se můžete na 3 nové dyzajny. Vzor růží, podzimního listí a větviček. Ze vzorovaných látek budeme šít především šaty, u kterých si můžete zvolit typ výstřihu (kulatý, V-čkový nebo lodičkový), typ rukávů (3/4 nebo dlouhý) a samozřejmě délku šatů. Budeme šít krátké a midi.

Krátké šaty šijeme v délce 90 cm, 95 cm a 100 cm. 
Midi šaty v délce 115 cm, 120 cm a 125 cm.
Pokud budete potřebovat poradit s délkou šatů, neváhejte napsat na chat na eshopu nebo na mail info@estampada.cz

Další novinky

Součástí podzimní kolekce je i nový střih sukně. Je ušitá z bio bavlněné džínoviny a dokonale se hodí na nadcházející období. Nosit ji můžete klidně k holínkám, i bílým teniskám. K tomu náš žebrovaný černý rolák a třeba malinový nebo lahvově zelený kardigan.

Proužky jste si u nás natolik zamilovaly, že jsme si je musely nechat i na podzim. Vzniklo tak tričko s lodičkovým výstřihem a 3/4 nebo dlouhým rukávem. Opět skvěle využijete třeba k černým Lola kalhotám, k tomu černou prošívanou vestu a pískový šátek.

Již ve středu 16.8. od 20:00 hod

Když už jsme u těch kalhot, ukážu vám rovnou i ty široké. V podzimní kolekci již nebudeme šít midi, ale jenom dlouhé. Nechala jsem na výběr černé, pekanové a olivové. Na fotce vlevo má Eva pekanové kalhoty a k tomu dyzajnové tričko podzimní listí. Vpravo má Zdeňka černé kalhoty a k tomu ocean žebrovaný rolák.

Hodně z vás má jistě doma již nějaké kousky z předchozích kolekcí. A tak je neváhejte vzájemně kombinovat. Třeba vlevo má Verča na sobě cihlové kalhoty Lola, k tomu rolák letní pohlazení a lahvově zelený kardigan. Vpravo džínovou sukni a k tomu černý svetřík Luis.

Již ve středu 16.8. od 20:00 hod